ניווט

09-9576721

להגיע ל"מי קאסה" בשעות שלפני הצהריים משמעותו להגיע לגן עדן של ארוחות הבוקר. כי ב"מי קאסה" – הבית שלי – תפגשו בית קפה-מסעדה שיש לו חצר מופלאה. הוא שוכן בקיבוץ גליל ים, הצמוד להרצליה, ושיש לו התמחות בארוחות בוקר שוות במיוחד.
כדי שתקבלו רושם על ארוחות הבוקר המשוקעות שאיתן תוכלו לפתוח את היום במקום נספר לכם על כמה מהן. למשל: "בוקר בחצר" – ארוחה מומלצת לשני סועדים, שכוללת 2 חביתות עם 2 תוספות לבחירה: עשבים או בצל, או גבינה צהובה או פטריות; יש גם 2 ממרחים ממדור ה"יֳרְקַנִיֳּיה" לבחירה: לאבנה זעתר או שמנת בצל; סלסלונת בואיקס, מיני בייגל לחם כפרי והפתעות וסלט ירקות; כמו כן הארוחה כוללת 4 כוסות שתייה. את הארוחה ניתן לטבען בקלות עם חביתת טפיוקה עשבים טבעונית או עם מקושקשת טופו ופטריות.

ומה בנוגע לארוחת "בוקר נואבה"? האפשרות המפנקת הזו כוללת חביתת עשבים המוגשת עם סלט קצוץ ופטה מגורדת, מלוחייה (לחם זעתר), זוג עלי גפן, חציל קלוי ולאבנה עם שמן זית, ושוב, גם אותה ניתן להפוך לטבעונית בקלות.

יש גם "בוקר טריפולי", שכוללת זוג בוריקות קריספיות, האחת במילוי בטטה-פטה וביצה רכה והשנייה במילוי גבינת עזים-באק צ'וי וביצה רכה. הארוחה הזו מוגשת עם סלט עגבניות חריף, טחינה-אריסה, טורשי ויוגורט-ורדה.

וזה רק מדגם. ל"מי קאסה" יש 8 סוגי ארוחות בוקר, כולל כזו שכולה על טהרת הטבעונות, ומובטח לכם שכל אחת נפלאה יותר מקודמתה ושתמיד תופתעו לטובה מכל בחירה שתקחו. כי ב"מי קאסה" נחושים לפתוח לכם את היום בטוב עם מאכלים משובחים שמוכנים מחומרי הגלם הטובים ביותר ובהמון המון אהבה.
בוקר טוב!